0
$0.00

Women's 4292 Coffee Lady Wallet 19 V69 ITALIA 4292 Model High Quality PU Made in Turkey

In stock
SKU
10000357141062
Views: 0
As low as $78.40

Details

Farklı tarzlara sahip kombinlerinizde rahatlıkla tercih edebileceğiniz bayan çanta modeli şıklığınızı kusursuz bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacaktır.Modern çizgileri ve çok yönlü kullanım olanağı sayesinde kombinlerinizi tamamlarken kullanmaktan keyif alacağınız kadın çanta modelleri arasında yer alacak.
Cinsiyet : Kadın
Boy-En-Genişlik : 11x20x3cm 
Materyal : Suni deri
Cep Bilgisi : Var
Ara Bölme :Var
Fermuar : Var
Omuz Askısı : Yok

GARANTİ ŞARTLARI:

*Bu ürün ,üretim hatalarına karşı 1 (bir) yıl garantilidir. bu garantiden yararlanabilmek için garanti belgesindeki ilgili bölüm doldurulup kaşelenmeli ve ürün ile birlikte ibraz edilmelidir.

*Garanti şartlarından yararlanabilmek için “19V69 italia çanta ve aksesuarlarını kullanırken dikkat edilecek hususlar” kısmında yer alan uyarılara riayet edilmelidir.

*Ürünün fermuar, metal aksesuar, dikiş, astar, boyalı saplar, deri yüzey ve suni yüzey kısımlarında , sürtünmeden ve takılarak yırtılmalardan oluşacak hasarlar, kullanım sırasında oluşan hasar türlerinden olduğundan dolayı garantimiz bu tip hasarları kapsamaz.

*Garanti kapsamında ürünün sadece kendisi girer, içindekiler girmez. Fermuar ve kilitler kazara açılmasını önler. Fakat çalınmasına ve kayıp olmasına karşı önleyici bir unsur oluşturmaz.

19V69 italia monogram dokuya sahip ürünler sağlam, yüksek dirençli dış yüzeyleri ve su geçirmezlik özellikleri ile sizlere kullanım rahatlığı sağlar.

19V69 italia çanta ve aksesuarlarını kullanırken dikkat edilecek hususlar:

*19V69 italia monogram ürünlerinde kullanılan açık renk zeminlerin yüzeyi , Jean ve koyu renk boya veren her türlü giysinizin sürtünmesi sonucu boya alabilir ve lekesi çıkmaz. Lütfen dikkatli kullanınız.

*temizlemek için sadece yumuşak nemli bir bez kullanınız. Sonra kuru bir bez ile yüzeyi kurulayınız. Sabun ,solvent ve diğer temizleme kimyasalları kullanmayınız. Rutubetli ortamlardan uzak tutunuz.

*Rugan ürünlerde renk solmasını önlemek için uzun süre direkt güneş ışığına maruz bırakmayınız.

*Ürünü her türlü yağ ve alkol içeren makyaj malzemelerinin olası etkilerinden koruyunuz. Pürüzlü ve aşındırıcı ortamlarla temas etmesini engelleyiniz. Kesici ve delici ortamlardan koruyunuz.

*Ürünü kuru bir biçimde kendi koruyucu torbasında muhafaza ediniz.

*Rugan ürünlerin hassasiyeti açısından üzerine renk verebilen herhangi bir malzeme ile uzun süreli temastan kaçınınız. Rugan bölümlerde oluşabilecek kırışma ve izler ürünün doğal yapısındandır.

*Metaller kullanım sırasında özellikle terin sebep olacağı asitik ve havasız rutubetli ortamlardan etkilenir. Ayrıca üzerine gelecek parfüm , sprey, deterjan gibi kimyasallar , metalin parlaklığını alarak bozulmalarına sebep olabilir.

Deri kısımlar;

Deri kullanılan ürünlerde bazı deri kısımların rengi, kullanıma, ışığa, ve sürtünmeye bağlı olarak değişip koyulaşabilir.

Ham deri ürünler temizlenmez . su ve leke yapabilecek her türlü ortamdan etkilenir ve temizlemesi mümkün değildir. Ham deri ürünlerin kuru ve hassas bir şekilde muhafaza edilmesine dikkat ediniz.

Reviews 1

Write Your Own Review
Only registered users can write reviews. Please Sign in or create an account